Kimler Sitede

Şu anda 10 konuk çevrimiçi

Ziyareti Say?s?

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugn33
mod_vvisit_counterDn36
mod_vvisit_counterBu Hafta207
mod_vvisit_counterGeen Hafta198
mod_vvisit_counterBu Ay523
mod_vvisit_counterGeen Ay234
mod_vvisit_counterHepsi148876

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 18.232.125.29
,
Today: Şub 20, 2020

Ho?geldiniz
PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 04 Mayıs 2019 11:10

  Gençler Badminton il ?ampiyonas? 11 May?s 2019 Cumartesi günü Yüre?ir Kiremithane E.M.L kapal? spor salonunda a?a??daki aç?klamalar do?rultusunda yap?lacakt?r.

 

1-2001-2002-2003-2004 do?umlu kulüp veya okul lisanl? sporcular kat?lacakt?r.

2-?ampiyona k?z erkek kategorilerinde bireysel eleme sistemiyle yap?lacakt?r.

3-Ba?vurular turnuva günü salonda saat 08:20-08:45 saatleri aras?nda yap?lacakt?r.Fikstür çekimi ard?ndan 09.00 da müsabakalar ba?layacakt?r.

4-Müsabakalar ard?ndan ilk 5 dereceye giren sporculara madalya takdim edilecektir.

 
PDF Yazdır e-Posta
Salı, 02 Nisan 2019 10:26

 

 

 

15-13 ya? alt? il ?ampiyonas? 6 Nisan 2019 tarihinde Yüre?ir Kiremithane E.M.L kapal? spor salonunda yap?lacakt?r.

AÇIKLAMALAR

1-) Do?um Tarihleri: 2005-2009 Do?umlular

2-) 2019 y?l? vizeli kulüp lisansl? veya ferdi lisansl? olmak.

Son Güncelleme: Çarşamba, 03 Nisan 2019 10:50
 
PDF Yazdır e-Posta
Çarşamba, 27 Mart 2019 09:48

Adana Küçükler k?z erkek  Badminton il ?ampiyonas? fikstürü Adana gsim fikstür bölümünde yay?nlanm??t?r.

http://adana.gsb.gov.tr/Sayfalar/294/287/Fikst%C3%BCr.aspx

Son Güncelleme: Çarşamba, 27 Mart 2019 09:50
 
PDF Yazdır e-Posta
Salı, 05 Mart 2019 11:32

Adana Okullar aras? Badminton y?ld?zlar il ?ampiyonas?nda ai?a??daki hakemler il hakem kurulumuzca görevlendirilmi?tir. Görevli hakemler görevlendirildi?i tarihlerde Yüre?ir Kiremithane E.M.L kapal? spor salonunda en geç 08.30 da salonda haz?r bulunmalar? önemle rica olunur. 

      Ad? Soyad?                             Görevli oldu?u tarihler

1- F.Mügecan TOR?NÇ            11-12-13-14-15 Mart 2019 

2-Arzu G?RENTE                    11-12-13-14-15 Mart 2019

3-Numan ÖZDE?                   11-12-13-14-15 Mart 2019

4-Mustafa YA?AR                   11-12-13-14-15 Mart 2019

5-Erdal TEPE                         11-12-13-14-15 Mart 2019

6-Sultan DEM?RSEÇEN            11-12-13-14-15 Mart 2019

7-Gülbahar DO?AN                11-12-13-14-15 Mart 2019

8-Mehmet ÇÖREKÇ?O?LU        11-12-13-14-15 Mart 2019

9-Halit ALADA?                       18-19-20-21-22 Mart 2019

10-Davut CANKARA                 11-12-13-14-15 Mart 2019

11-Sebahattin GÜCAL              18-19-20-21-22 Mart 2019

12-Ay?e GÜCAL                       18-19-20-21-22 Mart 2019 

13-Arif ÜNAL                          18-19-20-21-22 Mart 2019

14-Kadir YILDIRIM                  18-19-20-21-22 Mart 2019

15-Sava? SEYDEL                    18-19-20-21-22 Mart 2019

16-Duygu ?AH?N                     18-19-20-21-22 Mart 2019

17-Nagehan BABACAN             18-19-20-21-22 Mart 2019 

18-Gökhan PÜRÇÜKLÜ             18-19-20-21-22 Mart 2019

20-Bahar PÜRÇÜKLÜ                18-19-20-21-22 Mart 2019

21-Mehmet ÖRGEN                  18-19-20-21-22 Mart 2019

22-Filiz AKKAYA                       18-19-20-21-22 Mart 2019

23-Fidan GÖÇER                      18-19-20-21-22 Mart 2019

24-Mehmet YE??LTEPE             11-12-13-14-15 Mart 2019

 Turnuva sorumlusu hakemler Ceyhun ÖKTEM  Zeynel G?RENTE   Masa hakemi Ersin SERT  

Son Güncelleme: Salı, 05 Mart 2019 12:32
 
BAGIMLI OLMA SA?LIKLI OL YILDIZLAR ?L ?AMP?YONASI PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 20 Ocak 2019 18:41

 

 

''BA?IMLI OLMA SA?LIKLI OL''YILDIZ KIZ ERKEK BADM?NTON ?L ?AMP?YONASI ?L TEMS?LC?L???M?Z ,YESEV? SPOR KULÜBÜ YÜRE??R GENÇL?K MERKEZ? VE DUMESF ADANA KOORD?NES?NDE YAPILACAK ?AMP?YONA TAL?MATNAMES? A?A?IDA SUNULMU? OLUP KATILIMDA BULUNACAK SPORCULAR TAL?MATNAME DO?RULTUSUNDA HAREKET ETMELER? GEREKMEKTED?R.

1-?ampiyona 26 Ocak 2019 tarihinde Yüre?ir Gençlik Merkezinde saat 08.45- 14.00 saatleri aras?nda yap?lacakt?r.

2-?ampiyonaya 2005-2006-2007 do?umlu k?z erkek ilimizde ikamet eden okul ve kulüp lisansl? sporcular kat?lacakt?r.

3-Kat?l?m ba?vurular? 24 Ocak 2019 Per?embe gününe kadar il temsilcisi Ceyhun ÖKTEM' e yap?lacakt?r.05058303506 

4-Kat?l?mda bulunan sporcular?n fikstürleri 25 Ocak 2019 tarihinde çekilecek sporculara maç saatinden önce duyurulacakt?r.Müsabakalar bireysel eleme sistemi ile yap?lacakt?r.

5-?ampiyonada ilk 4 dereceye giren k?z erkek sporcular kupa madalya ve süpriz hediyelerle ödüllendirilecektir.Ayr?ca kat?l?mda bulunan bütün sporculara özel hediyeler verilecektir.

 

 
Diğer Makaleler...
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 3 / 55

Anketler

Web Sitemizi Nas?l Buldunuz ?
 

S?cak Haberler