Kimler Sitede

Şu anda 9 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2
mod_vvisit_counterDün31
mod_vvisit_counterBu Hafta182
mod_vvisit_counterGeçen Hafta399
mod_vvisit_counterBu Ay1234
mod_vvisit_counterGeçen Ay1192
mod_vvisit_counterHepsi136343

Online (20 minutes ago): 1
Your IP: 3.87.147.184
,
Today: May 24, 2019

Hoşgeldiniz
GENÇLER BADMİNTON İL ŞAMPİYONASI PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 04 Mayıs 2019 11:10

  Gençler Badminton il şampiyonası 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü Yüreğir Kiremithane E.M.L kapalı spor salonunda aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda yapılacaktır.

 

1-2001-2002-2003-2004 doğumlu kulüp veya okul lisanlı sporcular katılacaktır.

2-Şampiyona kız erkek kategorilerinde bireysel eleme sistemiyle yapılacaktır.

3-Başvurular turnuva günü salonda saat 08:20-08:45 saatleri arasında yapılacaktır.Fikstür çekimi ardından 09.00 da müsabakalar başlayacaktır.

4-Müsabakalar ardından ilk 5 dereceye giren sporculara madalya takdim edilecektir.

 
15-13 YAŞ ALTI İL SEÇMELERİ PDF Yazdır e-Posta
Salı, 02 Nisan 2019 10:26

 

 

 

15-13 yaş altı il şampiyonası 6 Nisan 2019 tarihinde Yüreğir Kiremithane E.M.L kapalı spor salonunda yapılacaktır.

AÇIKLAMALAR

1-) Doğum Tarihleri: 2005-2009 Doğumlular

2-) 2019 yılı vizeli kulüp lisanslı veya ferdi lisanslı olmak.

Son Güncelleme: Çarşamba, 03 Nisan 2019 10:50
 
KÜÇÜKLER BADMİNTON İL ŞAMPİYONASI PDF Yazdır e-Posta
Çarşamba, 27 Mart 2019 09:48

Adana Küçükler kız erkek  Badminton il şampiyonası fikstürü Adana gsim fikstür bölümünde yayınlanmıştır.

http://adana.gsb.gov.tr/Sayfalar/294/287/Fikst%C3%BCr.aspx

Son Güncelleme: Çarşamba, 27 Mart 2019 09:50
 
YILDIZLAR HAKEM GÖREVLENDİRMESİ PDF Yazdır e-Posta
Salı, 05 Mart 2019 11:32

Adana Okullar arası Badminton yıldızlar il şampiyonasında aişağıdaki hakemler il hakem kurulumuzca görevlendirilmiştir. Görevli hakemler görevlendirildiği tarihlerde Yüreğir Kiremithane E.M.L kapalı spor salonunda en geç 08.30 da salonda hazır bulunmaları önemle rica olunur. 

      Adı Soyadı                             Görevli olduğu tarihler

1- F.Mügecan TORİNÇ            11-12-13-14-15 Mart 2019 

2-Arzu GİRENTE                    11-12-13-14-15 Mart 2019

3-Numan ÖZDEŞ                   11-12-13-14-15 Mart 2019

4-Mustafa YAŞAR                   11-12-13-14-15 Mart 2019

5-Erdal TEPE                         11-12-13-14-15 Mart 2019

6-Sultan DEMİRSEÇEN            11-12-13-14-15 Mart 2019

7-Gülbahar DOĞAN                11-12-13-14-15 Mart 2019

8-Mehmet ÇÖREKÇİOĞLU        11-12-13-14-15 Mart 2019

9-Halit ALADAĞ                       18-19-20-21-22 Mart 2019

10-Davut CANKARA                 11-12-13-14-15 Mart 2019

11-Sebahattin GÜCAL              18-19-20-21-22 Mart 2019

12-Ayşe GÜCAL                       18-19-20-21-22 Mart 2019 

13-Arif ÜNAL                          18-19-20-21-22 Mart 2019

14-Kadir YILDIRIM                  18-19-20-21-22 Mart 2019

15-Savaş SEYDEL                    18-19-20-21-22 Mart 2019

16-Duygu ŞAHİN                     18-19-20-21-22 Mart 2019

17-Nagehan BABACAN             18-19-20-21-22 Mart 2019 

18-Gökhan PÜRÇÜKLÜ             18-19-20-21-22 Mart 2019

20-Bahar PÜRÇÜKLÜ                18-19-20-21-22 Mart 2019

21-Mehmet ÖRGEN                  18-19-20-21-22 Mart 2019

22-Filiz AKKAYA                       18-19-20-21-22 Mart 2019

23-Fidan GÖÇER                      18-19-20-21-22 Mart 2019

24-Mehmet YEŞİLTEPE             11-12-13-14-15 Mart 2019

 Turnuva sorumlusu hakemler Ceyhun ÖKTEM  Zeynel GİRENTE   Masa hakemi Ersin SERT  

Son Güncelleme: Salı, 05 Mart 2019 12:32
 
BAGIMLI OLMA SAĞLIKLI OL YILDIZLAR İL ŞAMPİYONASI PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 20 Ocak 2019 18:41

 

 

''BAĞIMLI OLMA SAĞLIKLI OL''YILDIZ KIZ ERKEK BADMİNTON İL ŞAMPİYONASI İL TEMSİLCİLİĞİMİZ ,YESEVİ SPOR KULÜBÜ YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ VE DUMESF ADANA KOORDİNESİNDE YAPILACAK ŞAMPİYONA TALİMATNAMESİ AŞAĞIDA SUNULMUŞ OLUP KATILIMDA BULUNACAK SPORCULAR TALİMATNAME DOĞRULTUSUNDA HAREKET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

1-Şampiyona 26 Ocak 2019 tarihinde Yüreğir Gençlik Merkezinde saat 08.45- 14.00 saatleri arasında yapılacaktır.

2-Şampiyonaya 2005-2006-2007 doğumlu kız erkek ilimizde ikamet eden okul ve kulüp lisanslı sporcular katılacaktır.

3-Katılım başvuruları 24 Ocak 2019 Perşembe gününe kadar il temsilcisi Ceyhun ÖKTEM' e yapılacaktır.05058303506 

4-Katılımda bulunan sporcuların fikstürleri 25 Ocak 2019 tarihinde çekilecek sporculara maç saatinden önce duyurulacaktır.Müsabakalar bireysel eleme sistemi ile yapılacaktır.

5-Şampiyonada ilk 4 dereceye giren kız erkek sporcular kupa madalya ve süpriz hediyelerle ödüllendirilecektir.Ayrıca katılımda bulunan bütün sporculara özel hediyeler verilecektir.

 

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 53

Anketler

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
 

Sıcak Haberler