Giriş Formu



Kimler Sitede

Şu anda 2 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün18
mod_vvisit_counterDün32
mod_vvisit_counterBu Hafta50
mod_vvisit_counterGeçen Hafta393
mod_vvisit_counterBu Ay1274
mod_vvisit_counterGeçen Ay1244
mod_vvisit_counterHepsi56244

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 54.144.246.252
,
Today: Nis 27, 2015


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Hoşgeldiniz
ULUSAL EGEMENLİK İL ŞAMPİYONASI PDF Yazdır e-Posta
Salı, 14 Nisan 2015 19:01

Ulusal Egemenlik İl Şampiyonası 21 Nisan tarihinde Adana Seyhan İMKB Anadolu Lisesi kapalı spor salonunda

Küçükler Yıldızlar Kız-Erkek kategorilerinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda yapılacaktır.

AÇIKLAMALAR

1-Küçükler 2003-2004 doğumlu Yıldızlar 2001-2002 doğumlu kulüp veya okul lisanslı sporcular müsabakalara katılabilecektir.

2-Müsabakalarda kategorilerinde ilk dört dereceyi alan sporcular madalya ile ödüllendirilecektir.

3-Müsabakalar bireysel eleme usülü ile yapılacaktır.

4-Başvurular Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail atılarak yapılacaktır.

5-Müsabakalar 21 Nisan Salı günü saat 09:00'da başlayacak olup sporcuların müsabaka saatinden önce sahada hazır

bulunmaları gerekmektedir.

 
SEYHAN İLÇE ŞAMPİYONASI HAKEM GÖREVLENDİRMESİ PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 04 Nisan 2015 04:39

Seyhan ilçe turnuvasında aşağıdaki hakemler görevlendirilmiştir.

1-Mügecan TORINÇ

2-Devrim ALAT

3-Ayşe GÜCAL

4-Sebahattin GÜCAL

5-Gökhan PÜRÇÜKLÜ

6-Bahar PÜRÇÜKLÜ

7-Filiz AKKAYA

8-Hüseyin SATICI

 

                                           Adana Badminton İl Hakem Kurulu

 
KÜÇÜKLER İL ŞAMPİYONASI FİNAL GRUBU PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 02 Nisan 2015 11:33

                                      KÜÇÜK KIZLAR

        A GRUBU                                                        B GRUBU

1-M.Adil İkiz Ortaokulu                               1-Nuri Zekiye Has Ortaokulu

2-Ulubatlı Hasan Ortaokulu                        2-Öğretmen Zeynep Erdoğdu Ortaokulu

3-M.Adil İkiz İmam Hatip o.o                      3-Ziyapaşa Ortaokulu

4-Cumhuriyet Ortaokulu                            4-Toki Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu

         

                                     KÜÇÜK ERKEKLER

             A GRUBU                                                  B GRUBU

1-Ömer Refika Halıcılar Ortaokulu             1-Toki Köprülü Ortaokulu

2-Öğretmen Zeynep Erdoğdu O.O           2-Ulubatlı Hasan Ortaokulu

3-M.Abdurrahim Gizer Ortaokulu              3-Toki Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu

4-M.Adil İkiz İmam Hatip Ortaokulu          4-M.Adil İkiz Ortaokulu

 

    Final grubuna çıkan okullarımız yarın saat 09:00'da salonda hazır bulunacaklardır.

 
ERTELEME PDF Yazdır e-Posta
Cuma, 27 Mart 2015 11:57

28 Mart 2015 Cumartesi günü yapılması planlanan Seyhan Badminton Altın Raketler ilçe şampiyonası salondaki

doluluktan dolayı 4 Nisan 2015 tarihine ertelenmiştir.

Son Güncelleme: Cuma, 27 Mart 2015 12:02
 
KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK İL ŞAMPİYONASI PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 19 Mart 2015 11:18

  Okullararası küçükler (kız-erkek) il şampiyonası fikstürü Adana GHSİM fikstür bölümünde yayınlanmış olup şampiyonaya katılcak okul takımlarına başarılar dileriz...

Fikstür için http://adana.gsb.gov.tr/Sayfalar/294/287/Fikst%C3%BCr.aspx

Son Güncelleme: Perşembe, 19 Mart 2015 11:25
 
« BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon »

Sayfa 1 / 39